E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Tālr.: 80000515, Mob.: 25549073

VESELĪBAS APRŪPES ATKRITUMU UTILIZĀCIJA

SākumsPar mums

Nepieciešama utilizācija?

recycling mix

Jums vajadzīga medicīniskās aprūpes atkritumu utilizācija? m-eco nodrošina visu medicīniskās aprūpes atkritumu veidu kompleksu apsaimniekošanu – savākšana, izvešana, pārstrāde.

Veselības aprūpes atkritumu utilizācija

m-eco ir viena no SIA "ALL recycling" struktūrvienībām, kas nodarbojas ar veselības aprūpes atkritumu utilizāciju. Šī darbība tika pārņemta no AS "A HOLDING", saglabājot visas tehnoloģijas, iekārtas, darbiniekus un, kas ir vissvarīgākais, darba pieredzi.

 

m-eco ir apliecinājis sevi kā uzticamu darījumu partneri, kurš ir spējīgs katram klientam piedāvāt individuālo sadarbības modeli. Mums uzticas lielākie komerciālie, valsts un municipālie uzņēmumi.

 

m-eco nodrošina veselības aprūpes atkritumu utilizāciju saskaņā ar MK noteikumu Nr.353 «Ārstniecības iestādēs radušos atkritumu apsaimniekošanas prasības» prasībām.

 

Katram klientam mēs piedāvājam individuālo apkalpošanas plānu, izdevīgus tarifus, kā arī piedāvājam iegādāties speciālo taru infekcioziem atkritumiem un asiem priekšmetiem.