E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;Tālr.:  80000515, Mob.: 255940731

VESELĪBAS APRŪPES ATKRITUMU UTILIZĀCIJA

SākumsPar mums

Nepieciešama utilizācija?

recycling mix

Jums vajadzīga medicīniskās aprūpes atkritumu utilizācija? m-eco nodrošina visu medicīniskās aprūpes atkritumu veidu kompleksu apsaimniekošanu – savākšana, izvešana, pārstrāde.

Veselības aprūpes atkritumu utilizācija

m-eco ir viena no AS Dīlers struktūrvienībām, kas nodarbojas ar veselības aprūpes atkritumu utilizāciju.

AS „Dīlers” Latvijas tirgū darbojas kopš 1997.gada un mūsu uzņēmumam ir liela pieredze bīstamo atkritumu apsaimniekošanā. AS „Dīlers” darbinieki ir izgājuši speciālo apmācību kursus un atkritumu utilizācija uzņēmumā notiek pēc speciāli izstrādāta plāna.

AS „Dīlers” ir apliecinājis sevi kā uzticamu darījumu partneri, kurš ir spējīgs katram klientam piedāvāt individuālo sadarbības modeli, kā arī  piedāvāt kompleksu risinājumu: atkritumu utilizāciju un atbrīvojuma nodrošinājumu no dabas resursu nodokļa samaksas. Mums uzticas lielākie komerciālie , valsts un municipālie uzņēmumi.

m-eco nodrošina veselības aprūpes atkritumu utilizāciju saskaņā ar MK noteikumu Nr.353 «Ārstniecības iestādēs radušos atkritumu apsaimniekošanas prasības» prasībām. Medicīnas, farmācijas, stomatoloģijas un veterinārijas atkritumu transportēšana un utilizācija notiek saskaņā ar Atļaujas B kategorijas piesārņojošajai darbībai № RI 11 IB 0128 nosacījumiem.

Mūsu speciālisti piedāvās Jums izdevīgāko sadarbības modeli nodrošinot ar piemēroto taru medicīnas atkritumu savākšanai un glabāšanai, kā arī veicot atkritumu izvešanu Jums piemērotākajā laikā.

Tāpat mēs bez maksas pieņemam utilizācijai arī jebkura veida elektriskās un elektroniskās iekārtas( t.sk. medicīnas iekārtas ) luminiscentās(dienasgaismas) lampas, baterijas un akumulatorus .